Tiyatro Kursu

Tiyatro sahne sanatları içerisinde en popüler olanlarından biridir. Oldukça zorlu bir sanat dalı olan tiyatroda uzun süre çalışılan oyunun seyirciler karşısında hatasız bir şekilde sahnelenmesi gerekmektedir. Tiyatro için her ne kadar doğal bir yetenek gerekse de işin büyük bir kısmı eğitimle olmaktadır. Bunun için sizlere sunduğumuz tiyatro kursu ile tiyatro sanatının inceliklerini öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.

Güzel Sanatlara Hazırlanın

Sizlere tiyatronun büyülü dünyasının kapısını aralama fırsatını sunuyoruz. Güzel sanatlar liselerine ve güzel sanatlar fakültelerine açmış olduğumuz hazırlık kurslarıyla hazırlanarak tiyatronun muhteşem dünyasına “merhaba” deme şansına sahip olabilirsiniz. Uzman eğitimcilerimiz aracılığıyla verilen derslerle yetenek sınavlarına en iyi şekilde hazırlanarak bu sınavlardan başarılı olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tiyatro Kursumuzda Neler Öğreneceksiniz?

Tiyatroda en önemli şeylerden biri beden dili ve düzgün nefes alıp vermedir. Uzman eğitmenlerimiz bu konuda sizleri en iyi şekilde çalıştırarak sahnede normal bir şekilde durup nefes alabilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanında konuşma becerilerinizin gelişmesi için diksiyon eğitimleri de verilmektedir. Tiyatro sahnesinde daha rahat olabilmeniz ve yeteneklerinizin farkına varabilmeniz için tiyatro eğitimi kapsamında sizlerle drama çalışmaları da gerçekleştirilmektedir.

Çeşitli Yaş Gruplarına Yönelik Tiyatro Grupları

Kurslarımız yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk grubu, genç grubu ve yetişkin grubu olmak üzere gruplarımız bulunmaktadır. Çocuk grubunda daha çok doğaçlama ve yeteneklerini keşfetmeye yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Bu bağlamda drama çalışmalarına ağırlık verilmektedir. Genç tiyatro grubunda gençlerin tiyatroyla tanışıp tiyatronun keyifli dünyasına adım atmaları amaçlanmaktadır. Yetişkin tiyatro grubunda ise sahne arkasındaki çalışmalar da detaylı bir şekilde katılımcılara aktarılmaktadır. Siz de tiyatroyla tanışmak için kursumuza başvurarak uygun tiyatro kursu fiyatları ile bu sahne sanatının inceliklerini öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.